photo1
free-india-slots

Makineri Prodhim Shandong Deshen Co, Ltd

Makinë shpimi armë e vetme / e dyfishtë / katër armë gishtash

Gama e shpimit të vrimave: 1mm-40mm

Thellësia e shpimit të vrimave: deri në 4000 mm

Sistemi automatik i ngarkimit dhe ngarkimit është i disponueshëm

Aplikacion:Instrumenti mjekësor, Automobile, hapësira ajrore, myk dhe vdes, pajisje hidraulike, ushtarake, etj

photo2
how-to-play-fifa-20-online-for-free

Makineri Prodhim Shandong Deshen Co, Ltd

Kontrolli CNC: Boshti X, Y, Z kontrollohen CNC

Shpimi i ngurtë:3 mm-100 mm (BTA dhe sistemi i kombinuar i shpimit të armëve)

Thellësia e shpimit të vrimave:deri në 3000 mm

Sistemi i punës i makinerisë: Shpimi i armëve dhe tryeza e indeksueshme e shpimit BTA është opsionale

Aplikacion: Ka funksionin e shpimit të vrimës së drejtë, vrimës së pjerrët, vrimës së verbër dhe vrimës hapore.

Përdoret gjerësisht në automobil, industrinë e motorëve, industrinë e mykut, industrinë ushtarake, industrinë e hapësirës ajrore, trupin valvul hidraulik, boshtin e ingranazheve dhe pjesët e tjera të përpunimit të vrimave të vogla të thella.

photo03
online-private-poker-with-friends

Makineri Prodhim Shandong Deshen Co, Ltd

Shpimi i ngurtë: 20mm-150mm

Kontroll i mërzitshëm / djegës: 20mm-800mm

Vrima e vrullshme:50mm-800mm

Kjo makinë është një makinë e veçantë për përpunimin e pjesëve cilindrike me vrimë të thellë, e cila është e përshtatshme për shpime dhe mërzitje të pjesëve cilindrike të vrimave të thella. Gjatë shpimit, miratohet mënyra BTA, domethënë, furnizuesi me vaj furnizon vaj, dhe prerja shkarkohet nga pjesa e brendshme e tubit të stërvitjes në kovën e heqjes së çipit në pjesën e prapme të shtratit përmes zonës së prerjes. Kur bëhet i mërzitshëm, vaji ushqehet në fund të shiritit të mërzitshëm, dhe çipi shkarkohet në kovën e heqjes së çipit në krye të makinës përmes zonës së prerjes.

photo04
casino-$200-no-deposit-bonus-codes-2018

Makineri Prodhim Shandong Deshen Co, Ltd

stërvitje të indeksueshme të armëve: 11.5mm-50mm

stërvitje me armë brazi:3 mm - 45 mm

stërvitje me armë të karabit të ngurta:1 mm deri 12 mm

Stërvitjet BTA:17mm-160mm

 • Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd

Makineri Prodhim Shandong Deshen Co, Ltd, është themeluar në vitin 2017, me qendër në Dezhou, Shandong, Kinë. Kjo është një kompani motra e Dezhou Drillstar Cutting Tool Co, Ltd (www.betway signtarcuttingtool.com). Deshen është një kompani profesionale e angazhuar në shitje, prodhim dhe shërbime teknike të makinave të shpimit të vrimave të thella, mjeteve dhe aksesorëve të shpimit të vrimave të thella, si dhe shërbimit të përpunimit me precizion të lartë.

Me seli në Dezhou City, Provinca Shandong, zona e shërbimit mbulon Kinën dhe Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Evropën dhe rajone të tjera. Produktet përdoren gjerësisht në hapësirën ajrore, energjinë bërthamore, energjinë e erës, prodhimin e makinerive, prodhimin e automobilave, pajisjet mjekësore, ndërtimin e anijeve lokomotivë, industrinë e mykut, qymyrin dhe industrinë e naftës, ushtarake etj. Kompania e merr kërkesën e klientit si qëllimin dhe "shërbimin e ndershëm, inovacionin shkencor dhe teknologjik" si parim i ndërmarrjes; teknologjia e klasit të parë, cilësia e produkteve të klasit të parë dhe shërbimi i klasit të parë janë angazhimi i përjetshëm dhe ndjekja e Deshen.

 • Step Indexable Gun Drills

  state lottery result

  Hap dhe Pilot Mjetet mund të përfshihen në një aplikacion për të eleminuar dy-tre operacionet pasuese në një vrimë të vetme. Përdorimi i një mjeti hapi zvogëlon në mënyrë dramatike kohën e ciklit, skrapin dhe eksentricitetin midis diametrave. SHPENZIMET HAPSORE Stërvitjet në hap kanë kufizime prodhuese në varësi të sferave të diametrit ekstrem në hapat. Zhvillimi special i karabit nganjëherë mund të jetë i nevojshëm për shkak të vendndodhjes së vrimës së ftohësit. Për më tepër, ndërprerësit e çipave mund të kërkohen për shkak të mungesës së një këndi brenda ...

 • Round bar drilling deep hole machine

  betway kenya login my account number

  Shtrati i makinës dhe hekurudha udhëzuese hidhen në një trup, dhe shtrati i makinës trajtohet me plakje natyrale për më shumë se dy vjet për të siguruar performancën e qëndrueshme të makinës pajisje shtesë: të importuara nga Evropa, Amerika, Japonia dhe sistemi i kontrollit të Tajvanit: Omron NC ose gjenerata e re CNC Agjenti: Iscar vrimë e thellë stërvitje seri stërvitje me armë model Model makine shpimi të thellë DS2-25mm Kapaciteti Diametri i shpimit 2-16mm Thellësia e boshtit të vetëm anësor 650mm diamant maksimal i shtrëngimit ...

 • Three coordinate deep hole drilling machine

  golf betting apps

  Makinë shpimi me armë tre boshte përdoret për shpimin e vrimave të koordinatave në punë. Mund të shpojë vrimë të drejtpërdrejtë, vrimë shkulëse, përmes vrimës, vrimës së verbër dhe vrimës hapore. Ekzistojnë gjashtë boshte servo në makinë: X lëvizja e punës në boshtin e boshtit në horizontale, hekurudha lineare udhëzuese. Kontrolli i CNC. Yaxis lëvizin punën në hekurudhor udhëzues vertikal, në linjë. Kontrolli i CNC. Blloku i ekuilibruar. Vegla e prerjes së boshtit të boshtit Z të infektuar, hekurudhor linjor linear udhëzues, kontroll CNC. Aksi W: Kontrolloni distancën midis shtyllës një ...

 • Combinde BTA and gun drilling machine

  best free slot games

  Kompania jonë harton makinën e kombinuar të shpimit të tre boshteve të thellë, të cilat mund të miratojnë sistemin e shpimit të fshatit dhe BTA, i cili do të plotësojë kërkesën për shpime të një kompanie të gjerë. Shkurtim i makinerisë: Metoda e garzionit Gundrilling dhe shpimi BTA Gama e shpërthimit φ10-φ30mm BTA varg shpimi φ25-φ80mm Thellë shpimi me thellësi 500 mm / 1000mm / 1500mm / 2000mm / 2500mm / 3000mm CNC kontrollues CNI SIEMENS / FANUC / KND / GSK X bosht kontrolli CNC dhe traval goditje: 500 mm / 1000mm / 1500mm / 2000m ...

 • Double spindle CNC gun drilling machine

  Winbox online Casino Asia

  Shkurtim i makinerisë: Gama e dredhjes Φ3 ~ Φ20mm / Φ3 ~ Φ30mm / Φ6 ~ Φ40mm Gundrilling thellesia maksimale 500/1000/1500/2000/2500 mm Përqindja maksimale e gjatësisë dhe raporti i diametrit 100: 1 OD varg pune F15 ~ Φ100mm Metoda e mbledhjes së gypave të dyfishtë, të përshtatshëm për punë me bosht ose shirit të rrumbullakët. Headstock: përzënë punën e rradhës, shpejtësi përbërëse 117r / min CNC sistemin e kontrolluesit SIEMENS / FANUC / GSK Udhëzues hekurudhor miraton hekurudhor linear udhëzues sistemin CNC kontrollues CNC SIEMENS / FANUC / GSK Parametrat e makinës : Model Z ...

dafabet-poker-ios

Shërbimi i parë

 • best online casino for live blackjack

  Pas 2 muaj prodhimi, ZK21006 u provua dhe u testua, toleranca dhe vrazhdësitë sipërfaqësore të pjesës së punës u stativizuan nga klienti. Tani është gati të dërgojë tek klienti. No. Përshkrimi Parametri 1 Diapazoni i diametrit të vrimave Φ1-Φ6mm 2 Thellësia maksimale e shpimit (Z) 100 mm ...

 • pokerstars app download mac

  14 deri në 16 tetor 2019, Dezhou Drillstar Cutting Tool Co, Ltd, mori pjesë në konvertimin Qingdao të ekspozitës së energjisë dhe prodhimeve kinetike të reja dhe të vjetra. Nga 14 deri në 16 Tetor 2019, Dezhou Deshen mori pjesë në Qingdao New Ener ...

webmaps
betwinner 1xbetbetwinner bonuscampo betcampobetcasumo androidcasumo betcasumo casinocasumo mobilecasumo paypalcomeon casino
betwaybotswanagamblingbetwayinbetwinnercasinocasoolacricketdafabetfreeblackjackkabaddileovegasBlackjackFreeBlackjacksMobilePokerStarsLearnRoulettebetfairroyalbetstarssportslineamericanoddscheckergalsport888sport888sports888gamblingconsensusbookmakersbetfairs